Questions? +1 (202) 335-3939 Login
Trusted News Since 1995
A service for global professionals · Monday, November 28, 2022 · 603,655,304 Articles · 3+ Million Readers

Igaunijā, Peltsamā privātam klientam uzstādīta kārtējā stikla grila māja ar 360 grādu skatu

Moderna grila māja

Moderna grila māja

stikla grila māja

stikla grila māja

grila māja

grila māja

Bronzas krāsas stikla grila māja piešķir dārzam interesantu vizuālo efektu.

Pateicoties stikla grila mājas caurspīdīgumam, skats uz pagalmu joprojām paliek atvērts.”
— Andres Seeman
TALLINN, HARJUMAA, ESTONIA, October 4, 2022 /EINPresswire.com/ -- Septembra sākumā Peltsamā privātam klientam tika uzstādīta stikla grila māja. "Kupolveida grila māju tirdzniecība kļūst arvien populārāka, jo tās rotā ainavu ar savu vienkāršo, bet eleganto līniju, kas piesaista skatienu. To iegādājas cilvēki, kuri vēlas savā dārzā redzēt stilīgu dizainu un iegūt citādu pieredzi, ko nepiedāvā klasiskās grila mājas." teica eksporta pārdošanas vadītājs Andres Seeman, "grila māja ir piemērota gandrīz visur - gan privātos dārzos, gan piedzīvojumu parkos. Slikti laikapstākļi netraucēs pavadīt laiku labā kompānijā."

Moderna grila māja ir ap 11 m2 platībā, un tajā var ievietot 10 krēslus un papildu galdu. 360 grila māja klientam tiek piegādāta un pilnībā uzstādīta, t.i darbojas tā saucamais "atslēgas rokā" princips. Uzstādīšana parasti prasa ap 6 stundām 4 cilvēku darba komandai, kas izveido visu grila mājas komplektu, ieskaitot arī ugunskura vietu un tvaika nosūcēju.

Grila mājas ugunskura komplektā ietilpst divdaļīga pēdas daļa, pelnu atvilktne, nerūsējošā tērauda kvadrātveida grila restīte, apaļa grozāma nerūsējoša grila restīte, iekarināšanas kronšteins ar pakarināšanas cilpu, koka apmales dēļi (6 gab), skursteņa cauruļu komplekts ar pārsegu un iekarināmām ķēdēm. Rotējamo grila restīti iespējams nostiprināt trīs dažādos līmeņos. Kurtuve ir izgatavota no 2mm lokšņu tērauda (pelnu reste 4mm) un apdarināta ar karstumizturīgu krāsu, kas iztur augstu temperatūru.

"Ja ir interese apmeklēt īstu grila māju, to var izdarīt, piemēram, Tartu Piedzīvojumu parkā, Igaunijā. Stikla grila māju iespējams iepazīt arī virtuālajā tūrē, kurā var izstaigāt iekšpusi un iepazīties ar telpas iekārtojumu”, komentēja Andres Seeman.

Andres Seeman
Dome grill cabins LLC
email us here

stikla grila māja

Powered by EIN Presswire


EIN Presswire does not exercise editorial control over third-party content provided, uploaded, published, or distributed by users of EIN Presswire. We are a distributor, not a publisher, of 3rd party content. Such content may contain the views, opinions, statements, offers, and other material of the respective users, suppliers, participants, or authors.

Submit your press release